Obrazové panely pro výstavy a naučné stezky

Obrazové panely pro výstavy a naučné stezky

Mnoho včelařských organizací připravuje při nejrůznějších příležitostech akce pro mládež, pro veřejnost a jiné návštěvníky. V takových situacích se pak na nás pořadatelé akcí obracejí s prosbou o poskytnutí nějakých materiálů. Jedna z možností, které jsou k dispozici, je zakoupení sady deseti obrazových panelů.
Panely vytvořil zkušený rakouský včelař, učitel a fotograf Heinrich Gritsch, autor do češtiny přeložené krásné knihy Silná včelstva po celý rok. Panely jsou hodnotné dílo, které dalo hodně práce. Protože se počítá se zvětšeninami až do formátu A0, tedy asi 120 x 80 cm, fotografická předloha musí být velmi kvalitní.
Setkávali jsme se s různými pokusy tyto panely nelegálně kopírovat, ale v kulturní společnosti se ctí autorská práva. Od autora jsme proto zakoupili licenci na zhotovení české verze těchto panelů a oficiální prodej tištěných kopií.
Náhledy těchto panelů jsou na připojených obrázcích. Kupujícího žádáme o podpis závazku, že nebude dílo dále kopírovat. Cena zahrnuje výrobní náklady a licenční poplatek. V případě, že se vám panely zničí, vyměníme vám je za sníženou cenu.
Je možné individuálně dohodnout jakýkoliv rozměr od A3 do A0 a různé varianty materiálů včetně laminace. Je rovněž možné vybrat ze sady jen některé panely. Cenu vám na přání spočítáme.

Náhled všech deseti obrázků

Orientační ceny za sadu 10 kusů, včetně DPH

Tisk na lesklý karton A3 – 300 Kč

Tisk na na bílý karton 200 g  formát cca A1 (755 x 595 mm) s laminací    4 500 Kč
– totéž provedení bez laminace (jen  papír)                                                  3 000 Kč
Jiné formáty podle domluvy

Tisk na laminátové desky FOREX  tl. 5 mm, anti grafitti úprava
Formát A0:  1070 x 840 mm                              17 930 Kč
Formát A1:  755 x 595 mm                                7 900 Kč
Formát A2:  535 x 420 mm                                6 550 Kč

Sada panelů již zdobí některá navštěvovaná místa a je velmi chválena návštěvníky pro svoji srozumitelnost a didaktičnost.

Ing. Dalibor Titěra, CSc
Výzkumný ústav včelařský, s.r.o. Dol
beedol@nullbeedol.cz

 

InformacePermalink

Komentáře nejsou povoleny.