Výzkumný ústav včelařský hledá posilu do svého týmu na pozici včelař/ka

  /  Aktuality   /  Výzkumný ústav včelařský hledá posilu do svého týmu na pozici včelař/ka

Hledáme posilu do svého týmu na pozici včelař/ka

Jste zkušený včelař nebo včelařka a chtěl/a byste se včelám věnovat na profesionální úrovni? Přijďte posílit náš tým včelařů, užívejte si práci v přírodě a dělejte to, co Vás baví s jistotou stabilního zaměstnání. Umožníme Vám rozvíjet se v oboru a čerpat z našich bohatých zkušeností.

Náplň práce

  • péče o včelstva
  • chov matek a oddělků
  • všechny další práce, bez kterých se včelaření neobejde
  • spolupráce na výzkumných úkolech

Požadavky

  • nutná praktická zkušenost se včelařením
  • zkušenost s chovem matek výhodou
  • ochota dát v sezóně včelám to, co potřebují
  • pečlivost, spolehlivost, fyzická zdatnost a samostatnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti se stoletou tradicí
  • možnost ubytování v místě pracoviště
  • pracoviště v krásném přírodním prostředí na okraji Prahy s dobrou dostupností vlakem (přívoz zdarma), autobusem 374 nebo na kole (cyklostezka podél vody)
  • příspěvky na stravování, dovolenou a penzijní připojištění, dovolená 5 týdnů
  • odměna za dosažené výsledky

Místo výkonu práce: Dol 94, Máslovice, Středočeský kraj

Termín nástupu: dle domluvy, možný ihned

Zaujali jsme Vás?
Ozvěte se nám s životopisem na e-mail prochazka@beedol.cz.

X