Prodejna

Prodejna Výzkumný ústav včelařský

Vedoucí: Stanislava Drahňovská

Otevírací doba:
Po-Pá  7:00-14:00
Dále je otevřeno v době konání kurzů a zvláštních akcí.

Telefony:
734 858 244 nebo
731 505 589 + další 3 cifry 118 (nikoliv 731 505 118)
(222 362 350)
e-mail: prodejna@nullbeedol.cz

Umístění: Prodejna má samostatný vchod ze strany hlavní budovy Výzkumného ústavu vzadu na rampě.

Sklad prodejny je doplňován průběžně, ale může se stát, že žádané zboží zrovna na skladě není a bude třeba následující den. Proto doporučujeme telefonický dotaz.

Prodejna bývá otevřena i při konání našich sobotních akcí (kurzů, exkurzí) pro včelaře.

V prodejně můžete koupit

Zejména medovinu, medovou čokoládu, publikace, vyhrazené léčivé přípravky pro včely bez receptu a další podobné produkty. Kompletní seznam výrobků a služeb naleznete v našem ceníku. Ne všechny výrobky z ceníku prodáváme na prodejně.

V prodejně nenajdete

Léčiva pro včely na recept, vyvíječe aerosolu, inseminační techniku. Pro jejich objednání využijte prosím stránku kontakty, kde naleznete kontakt na zaměstnance, kteří Vám s jejich objednáním pomohou.

Některé výrobky (vyvíječe aerosolu, kompresory, inseminační technika) se dodávají na objednávku.

Sortiment prodejny je zaměřen hlavně na výrobky naší firmy a výrobky, při jejichž vývoji ústav spolupracoval. V prodejně nehledejte mezistěny ani běžné včelařské potřeby.

Výdej léčiv

Výdej léčiv zajišťuje expedice v době od 8.00 do 15.30 hodin (po předchozí domluvě až do 17:00); kontakt – 734 858 244 (ústředna), linka 123, e-mail: leciva@nullbeedol.czFormidol 41 g a 81 g (desky s kyselinou mravenčí) a VarroMed jsou volně v prodeji, ostatní přípravky proti varroáze jsou jen na předpis.

Prodej na výstavách

Při některých oborových výstavách instalujeme prodejní stánek s podobným sortimentem, jako má podniková prodejna. Informace jsou u oznámení těchto akcí.

Komentáře nejsou povoleny.