Obrazové panely pro výstavy a naučné stezky

  /  Aktuality   /  Obrazové panely pro výstavy a naučné stezky

Obrazové panely pro výstavy a naučné stezky

Obrazové panely pro výstavy a naučné stezky

Mnoho včelařských organizací připravuje při nejrůznějších příležitostech akce pro mládež, pro veřejnost a jiné návštěvníky. V takových situacích se pak na nás pořadatelé akcí obracejí s prosbou o poskytnutí nějakých materiálů. Jedna z možností, které jsou k dispozici, je zakoupení sady deseti obrazových panelů.
Panely vytvořil zkušený rakouský včelař, učitel a fotograf Heinrich Gritsch, autor do češtiny přeložené krásné knihy Silná včelstva po celý rok. Panely jsou hodnotné dílo, které dalo hodně práce. Protože se počítá se zvětšeninami až do formátu A0, tedy asi 120 x 80 cm, fotografická předloha musí být velmi kvalitní.
Setkávali jsme se s různými pokusy tyto panely nelegálně kopírovat, ale v kulturní společnosti se ctí autorská práva. Od autora jsme proto zakoupili licenci na zhotovení české verze těchto panelů a oficiální prodej tištěných kopií.
Náhledy těchto panelů jsou na připojených obrázcích. Kupujícího žádáme o podpis závazku, že nebude dílo dále kopírovat. Cena zahrnuje výrobní náklady a licenční poplatek. V případě, že se vám panely zničí, vyměníme vám je za sníženou cenu.
Je možné individuálně dohodnout jakýkoliv rozměr od A3 do A0 a různé varianty materiálů včetně laminace. Je rovněž možné vybrat ze sady jen některé panely. Cenu vám na přání spočítáme.

Náhled všech deseti obrázků

Obrazové panely lze objednat v mnoha provedeních jako zakázkovou výrobu.

Tisk na laminátové desky FOREX  tl. 5 mm
Formát A0:  1070 x 840 mm
Formát A1:  755 x 595 mm
Formát A2:  535 x 420 mm

Tisk na lesklý karton A3

Jiná provedení (velikosti i materál) jsou možná dle domluvy. Ceny jsou potom dle aktuální nabídky.

Sada panelů již zdobí některá navštěvovaná místa a je velmi chválena návštěvníky pro svoji srozumitelnost a didaktičnost.

Vybraná provedení můžete objednávat přímo v našem eshopu

X